Hledejte výhodyspolupráce

Hledáte spolehlivého partnera či máte zájem o spolupráci v oblasti fyzioterapie? Máte zájem o více informací o možnostech spolupráce? Kontaktujte nás ...

Spolupráce

Pro zajištění co nejkvalitnější péče spolupracujeme s lékaři v oblasti chirurgie a traumatologie v Thomayerově nemocnici.

Konzultace a lékařská spolupráce je zajištěna jak na Chirurgické klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, tak na Klinice dětské chirurgie a traumatologie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Klinika dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK a TN
Chirurgická klinika 1. LF UK a TN


Spolupracujeme se společností STOB, která již 25 let pomáhá lidem zdravě hubnout, udržet optimální váhu a žít zdravě. Využívá osvědčenou a fungující metodiku, která se nespoléhá na žádné zázraky a kouzelné přípravky. K dosažení požadovaného výsledku využívá ověřeného přístupu založeného na postupných změnách životních návyků.

STOB


Jsme partnery a fyzioterapeuty klubu plážových sportů Beach service s. r. o. Členové tohoto klubu u nás mají slevu 20%.

Beach Service


Provádíme kineziologické rozbory svěřenců Akademie Trénink Dělá Mistry. Tato akademie nabízí vše, co potřebuje fotbalista pro svoji kariéru. Zajišťuje individuální tréninky od trenéra AC SPARTA PRAHA, mentální a motivační koučing pro rozvoj psychiky, fyzioterapii, doučování nebo rozbor hráčovy hry z videa.

Akademie Trénink Dělá Mistry


Spolupracujeme se společností Fall & GetUp s. r. o., která se zaměřuje na vytvoření nadstandardních podmínek pro své klienty v oblasti zdravotní péče. Klienti této společnosti u nás mají slevu 10 až 35%.

FALL & GET UP


Přijímáme platby kartou Benefit plus pro službu Fyzioterapie.

Benefit Plus